2022

Liturgia Wielkiego Czwartku w katedrze na Wawelu
14 kwietnia braliśmy udział w liturgii Wielkiego Czwartku w katedrze na Wawelu. Mieszkańcy zostali zaproszeni do udziału w celebracji obmycia nóg, co było dla nich bardzo ważnym i szczególnym wydarzeniem.

Wręczenie nagród – ALBERTIANA
28 marca braliśmy udział w wielkiej Gali Laureatów 22. Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie – ALBERTIANA 2022.
Niezmiernie miło nam ogłosić, że zajęliśmy II miejsce 💪 Konkurencja była naprawdę na wysokim poziomie, więc tym bardziej jesteśmy dumni 😉 ciężka praca się opłaciła!
Gala odbyła się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, podczas której zostały nam wręczone nagrody, mieliśmy okazję spotkać się też z innymi laureatami oraz z organizatorami, w tym z panią Anną Dymną.
Dzień kobiet
8 marca w naszym Domu świętowaliśmy Dzień Kobiet 💐
Panowie bardzo się postarali o to, by nasze Panie poczuły się w tym dniu wyjątkowo 😉 Zorganizowali małe przedstawienie oraz film, a także obdarowali wszystkie Panie pięknymi różami 🌹🌹🌹
Kolęda
W naszym Domu 5 stycznia 2022 odbyła się kolęda. Ksiądz odwiedził mieszkańców oraz pracowników i wszystkim udzielił błogosławieństwa.
Zamieszczamy parę zdjęć z wizyty duszpasterskiej: