JAK MOŻESZ POMÓC?

 

 


1. PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się terminem rocznego rozliczenia podatku PIT zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie działalności Naszego Domu poprzez przekazanie na rzecz DPS 1,5% podatku. Będziemy wdzięczni jeżeli zdecydują Państwo o wpisaniu do zeznania podatkowego numeru KRS Fundacji Zgromadzenia Braci Albertynów z dopiskiem „Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Braci Albertynów w Ojcowie”.

Środki finansowe pozyskane od Państwa pomogą nam w realizacji naszych zadań statutowych i zostaną wykorzystane na potrzeby Mieszkańców Naszego Domu. Informujemy dodatkowo, że numer KRS od bieżącego roku uległ zmianie, posługujemy się obecnie numerem Fundacji Braci Albertynów

 

 


 

 

2. WESPRZYJ NAS FINANSOWO

Zachęcamy do wpłacania darowizn na podane poniżej konto:

19 84500005 0020 0200 0026 0001

Otrzymane środki finansowe pozwolą nam  w coraz lepszy sposób zaspokajać potrzeby naszych Mieszkańców i rozwijać naszą działalność.

 

 


 

 

3. WESPRZYJ NAS MATERIALNIE

Jeśli chcieliby Państwo wesprzeć nas materialnie, istnieje możliwość przekazania nam rzeczy, przywożąc je bezpośrednio do Domu Pomocy Społecznej lub przesyłając za pośrednictwem poczty na adres Domu.
Zachęcamy serdecznie do przekazywania środków spożywczych (ciastka, kawa, herbata, cukier), środków higienicznych (maszynki do golenia, żele pod prysznic, dezodoranty, itp.), artykułów plastycznych (puzzle, układanki, kolorowanki, kredki, itp.) oraz odzieży męskiej (w dobrym stanie – może być używana).

Osoby chętne do udzielenia nam pomocy, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Tel: 12 389 20 25

Adres: Ojców 64, 32-045 Sułoszowa