WYDARZENIA ROKU 2021

Wycieczka do Ogrodzieńca

W poniedziałek 27 września byliśmy na wycieczce w Ogrodzieńcu. Było naprawdę super! 😁 Zwiedziliśmy ruiny zamku, a potem bawiliśmy się w pobliskim parku rozrywki.

Imieniny Dyrektora

22 września w naszym Domu obchodziliśmy imieniny Dyrektora: brata Bernardyna. Rano uczestniczyliśmy we wspólnej Mszy Świętej, na której modliliśmy się w jego intencji. Potem przyszedł czas na poczęstunek, życzenia imieninowe i wręczenie prezentów. Poniżej zamieszczamy zdjęcia.

Pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych w Mogile.
17 września w piątek braliśmy udział w pielgrzymce osób chorych i niepełnosprawnych oraz tych, którzy im pomagają, do Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Krakowie-Mogile.
Mszy Świętej przewodniczył ks. abp Marek Jędraszewski, a po niej zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek.

Pożegnanie lata

16 września wspólnie pożegnaliśmy lato.

Na szczęście pogoda nam dopisała i mogliśmy bawić się na zewnątrz 😁
Jak zawsze u nas, impreza była bardzo udana 😉🥳 Wszyscy świetnie się bawiliśmy przy dobrej muzyce. Były też konkursy z nagrodami, oraz pyszne jedzenie!

Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie

12 sierpnia grupa mieszkańców Domu wraz z opiekunami uczestniczyła w wycieczce do Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie. Widzieliśmy mnóstwo ciekawych zwierząt, gościliśmy nawet w Dolinie Dinozaurów… 🙂

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej NA ZIELONEJ MURAWIE.

1 lipca wzięliśmy udział w XVI Integracyjnym Turnieju Piłki Nożnej NA ZIELONEJ MURAWIE w Krakowie. Nasza drużyna dała z siebie wszystko!

Uroczystość ku czci św. brata Alberta – patrona naszego Domu, oraz dzień otwartych drzwi i serc.

17 czerwca świętowaliśmy dzień otwartych drzwi i serc, a przede wszystkim uroczystość ku czci św. brata Alberta. Rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, a po niej odbyło się przedstawienie z udziałem mieszkańców i personelu.
Spędziliśmy miło czas na zabawie i konkursach z nagrodami. Było dużo tańców przy świetnej muzyce oraz przepyszne jedzenie!

90-te urodziny

25 marca obchodziliśmy 90-te urodziny naszego Mieszkańca! Taka okazja do świętowania nie zdarza się zbyt często!
Naszemu Solenizantowi zorganizowaliśmy w Domu przyjęcie urodzinowe, na którym nie zabrakło wspólnych zabaw, tortu i pysznych przekąsek 🙂